CELOŽIVOTNÉ VZDELÁVANIE


VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Pod pojmom celoživotné vzdelávanie sa rozumie vzdelávanie mimo školského systému a je určené pre dospelých. Je určené rovnako pre firmy a podnikateľov ako aj pre ostatných občanov.


PRE FIRMY A PODNIKATEĽOV

Túto cieľovú skupinu tvoria od živnostníkov, malé, stredné i veľké firmy, organizácie a združenia. Vzdelávanie poskytujeme formou kurzov, seminárov a tréningov. Všetky tieto formy môžete absolvovať v otvorených vzdelávacích programoch alebo vo firemných vzdelávacích programoch. Tie sa prispôsobujú podľa Vašich potrieb nielen obsahom, ale aj metódami.


PRE OBČANOV

Celoživotné vzdelávanie je určené pre všetkých dospelých, ktorí potrebujú získať rozširujúce vzdelanie v odborných kurzoch zameraných na svoju profesiu, resp. získať novú kvalifikáciu v rekvalifikačných kurzoch.


Prihlasovanie na obe formy sa vykonáva vypísaním prihlášky k príslušnému kurzu, ktorá sa nachádza na v sekcii Prihlásenie/Servis.


Vaše otázky zodpovieme na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo na tel. čísle 0907 51 67 67.Semináre
Odborné kurzy
Firemné kurzy